آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ایردراپ رایگان تلگرامی داگز | DOGS

🪂 ایردراپ رایگان تلگرامی داگز | DOGS 💰

این بات اول بهتون نشون میده که اکانت تلگرام شما چند ساله‌ هست و بعد بهتون بر اساس اون سکه میده.
وضعیت بات: فعال
وضعیت توکن: عرضه نشده

بازار کریپتوکارنسی بازیگر جدیدی دارد و این یک میم کوین به نام «DOGS» است که سروصدای زیادی به پا کرده است. توسعه دهندگان این طرح قصد دارند میم کوینی کامیونیتی محور تحت عنوان DOGS معرفی کنند و بین شرکت کنندگان ایردراپ انجام دهند.

DOGS چیست؟

DOGS یک memecoin است که تحت پیام‌رسان محبوب تلگرام و شبکه بلاک چین آن، TON ساخته شده است. به گزارش کانال تلگرامی DOGS، طلسم سکه سگی به نام اسپاتی است. تیم سازنده DOGS تاکید می کند که این فقط یک کوین ایموجی دیگر نیست. در عوض، این یک پروژه منحصر به فرد و جامعه محور است. آنها قصد دارند میراث Spotty را به دنیای ارزهای دیجیتال بیاورند و چیزی سرگرم کننده و خاص خلق کنند.

چگونه Dogs بگیریم؟

ابتدا باید به بات تلگرام DOGS در تلگرام بپیوندید. در اینجا نحوه عملکرد آن را توضیح می دهیم :

به ربات تلگرام بپیوندید: پس از ورود، ربات اکانت تلگرام شما را تجزیه و تحلیل می کند. [لینک ربات]

امتیاز کسب کنید: هر چه اکانت تلگرام شما قدیمی تر باشد و فعال تر باشید، امتیاز بیشتری کسب می کنید. اکانت های پریمیوم تلگرام امتیاز بیشتری دریافت می کنند و همچنین می توانید با دعوت از دوستان برای عضویت درآمد بیشتری کسب کنید.
جمع آوری DOGS: این امتیازها را می توان به DOGS تبدیل کرد و همچنین سکه را به کاربران فعال تلگرام منتقل کرد.

چرا DOGS محبوب است؟

رشد اکوسیستم TON به رهبری Notcoin (NOT) زمینه را برای جلب توجه سریع DOGS فراهم کرده است. با وجود راه اندازی غیرمنتظره، DOGS تاکنون 16,45,742 دنبال کننده را در کانال تلگرام خود جذب کرده است که یک نرخ رشد خارق العاده در دنیای ایردراپ ها و میم کوین ها است. این افزایش سریع علاقه و پتانسیل عظیم این کوین جدید را نشان می دهد.

در نتیجه، DOGS on TON فقط یک memecoin دیگر نیست. این یک پروژه جدید و هیجان انگیز است که از قدرت جامعه تلگرام برای ایجاد چیزی منحصر به فرد استفاده می کند. اگر در تلگرام فعال هستید، شاید ارزش آن را داشته باشد که DOGS را بررسی کنید و به این سرگرمی بپیوندید.

سه نکته مهم کسب سکه بیشتر در این بازی :

  • با اکانت قدیمی تلگرام وارد بشید. (عمر اکانت هر چه بیشتر، سکه بیشتر)
  • تلگرام پریمیوم داشته باشید.
  • از دوستان خود دعوت کنید.

🧠نکته جالب درباره این ایردراپ این هست که نام سازنده نات کوین و بنیانگذار بلوم در اسامی شرکت کنندگان این بازی دیده میشود.

📜 تاریخچه مختصر:
🐶 این طرح با الهام گرفتن از اسپاتی شکل گرفته. لوگوی Spotty لوگوی غیررسمی شبکه اجتماعی VK، توسط پاول دوروف ساخته شده. او این سگ نمادین را در یک حراج خیریه برای حمایت از یتیم خانه ها کشید و اسپاتی به نماد محبوب VK تبدیل شد.

امکانات بازی/ایردراپ :

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

جدیدترین اخبار این بازی/ایردراپ

هنوز خبری درج نشده

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}