آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صرافی ارز دیجیتال همتاپی | Hamtapay Exchange

صرافی ارز دیجیتال همتاپی
بات معامله گر: ندارد
استیکینگ: ندارد
هدیه ثبت نام: ندارد
ایردراپ رایگان: ندارد

نام همتاپِی از ترکیب دو کلمه همتا به معنی مانند و پِی مترادف انگلیسی پرداخت ایجاد شده است که نشان از نگاه ویژه خالقین این برند به ارزهای دیجیتال به عنوان یک ابزار پرداخت مدرن را دارد. مجموعه همتاپِی با تکیه بر تیمی پویا و متخصص تلاش دارد تا با ارائه بهترین سرویس‌های بومی، همتراز با کیفیت جهانی، توسعه فناوری بلاکچین در کشورمان را محقق نماید.

فهرست مطالب

اطلاعات کلی صرافی

در هر معامله، درصدی از کل مبلغ معامله به عنوان کارمزد از هر دو سمت معامله کسر خواهد شد. این کارمزد جلوی ثبت معاملات صوری و تکراری را خواهد گرفت و شرایط مناسب‌تری را در بازار برای تمامی کاربران ایجاد خواهد کرد.

تعریف میکر : سفارش گذار یا میکر (Maker) به کاربری گفته می‌شود که قیمت واحد سفارش خرید یا فروش او در دفتر سفارشات وجود ندارد. سفارشِ این کاربر به اوردر بوک افزوده شده و نقدینگی موجود در اوردر بوک را افزایش می‌دهد. معمولا سفارش میکر بلافاصله انجام نمی‌شود و سفارش گذار باید مدتی برای تطبیق سفارشش منتظر بماند. سفارش گذار یا میکر معمولا در ازای افزایش نقدینگی بازار، از تخفیفی در کارمزد معاملات خود بهره‌مند می‌شود.

تعریف تیکر : سفارش بردار یا تیکر (Taker) به کاربری گفته می‌شود که سفارش خرید یا فروش او بلافاصله با سفارش‌های موجود در اوردر بوک تطبیق داده می‌شود. سفارش بردار از نقدینگی موجود در اوردر بوک استفاده می‌کند و معمولا سفارشش بلافاصله انجام می‌شود. در واقع سفارش بردارها از سفارش‌های محدود (Limit Order) که توسط سفارش گذارها ایجاد شده است استفاده می‌کنند.

امکانات صرافی

ندارد
سرویس API: ندارد

API مخفف Application Programming Interface است. به زبان ساده، API مجموعه‌ای از پروتکل‌ها، روندها و ابزارهایی است که به نرم‌افزارهای مختلف اجازه می‌دهد تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. API‌ها به عنوان پلی بین دو برنامه عمل می‌کنند و به آن‌ها اجازه می‌دهند داده‌ها و عملکردهای خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

ماشین حساب ارز دیجیتال: ندارد

ماشین حساب ارز دیجیتال ابزاری برای تبدیل قیمت ارزهای دیجیتال به یکدیگر یا ارزهای فیات مانند تومان یا دلار است که می‌تواند به شما در خرید ارز دیجیتال کمک کند. ماشین حساب ارز دیجیتال به شما امکان تخمین قیمت رمز ارز مورد نظر را بر پایه ارز فیات دلخواه شما می‌دهد. علاوه بر تبدیل و تخمین قیمت، می‌توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال برای مقایسه قیمت دو ارز مختلف نیز استفاده کنید. به‌عنوان مثال شما می‌توانید دارایی بیت کوین خود را با اتریوم در بازار مقایسه کرده و میزان سرمایه خود را بر اساس این دو ارز بسنجید.

هشدار قیمت: ندارد

به جای اینکه هر لحظه، قیمت ارزها را چک کنید، با ساخت هشدار قیمت، از رسیدن قیمت آن ها به قیمت دلخواهتان در لحظه با خبر شوید.

بازار آزمایشی: ندارد

بازار آزمایشی یا دمو یک حساب آزمایشی با اعتبار مجازی است که امکان کسب تجربه از طریق خرید و فروش آزمایشی ارزهای دیجیتال را برای اشخاصی که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند، فراهم می کند. هدف از این بازار آشنایی کاربران با نحوه خرید و فروش و معامله ارزهای دیجیتال بدون ریسک های احتمالی است.

پرتفوی سود و زیان: ندارد

پرتفوی یا پورتفولیو (Portfolio) یا گزارش سود و زیان، امکانی است که نسبت به بازدهی بازارهای مختلف و معاملات شما، سود یا زیان بدست آمده را محاسبه و به صورت های مختلف (نمودار، ریالی و درصدی) نمایش می‌دهد. با این گزارش می‌توان در یک نگاه وضعیت کلی رمزارزهای موجود، عملکرد مالی در معاملات، و تاثیر تغییرات قیمتی رمزارزها نسبت به موجودی را مشاهده نمود.

انتقال داخلی: ندارد
صرافی غیرمتمرکز: ندارد

صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز (Decentralized Exchange یا DEX) پلتفرمی است که به کاربران امکان می‌دهد تا به صورت مستقیم و بدون نیاز به واسطه‌های مرکزی، ارزهای دیجیتال خود را تبادل کنند. در صرافی‌های غیرمتمرکز، تراکنش‌ها به وسیله قراردادهای هوشمند بر بستر بلاک‌چین انجام می‌شود و نیازی به نگهداری دارایی‌ها در کیف پول‌های صرافی وجود ندارد. این نوع صرافی‌ها به دلیل عدم تمرکز و خودکار بودن فرایندها، امنیت بیشتری را ارائه می‌دهند و احتمال دسترسی غیرمجاز و سرقت دارایی‌ها را کاهش می‌دهند.

احراز هویت دو مرحله ای (FA2): ندارد

احراز هویت دو عاملی یا Two Factor Authentication که با نام اختصاری ۲FA نیز شناخته می‌شود، نوعی از احراز هویت‌های چند عاملی (MFA) است. این احراز هویت‌های چند عاملی، همیشه به چند فاکتور برای احراز هویت نیاز دارند تا امنیت دسترسی را تقویت کرده و هویت شما را تایید کند. این فاکتورها می‌تواند چیزهایی از قبیل نام کاربری، رمز عبور یا برنامه‌ای در تلفن هوشمند برای تایید درخواست احراز هویت باشند. ۲FA می‌تواند از حملات فیشینگ، حملات Brute-Force و دیگر اطلاعات و حساب‌های کاربری شما در بسیاری از سرویس‌ها محافظت کند.

در واقع، احراز هویت دو عاملی، با افزایش امنیت ورود به حساب کاربری شما در تمام سرویس‌ها، امکان ورود مهاجم یا هکرها را کاهش می‌دهد. در این نوع از احراز هویت، شما فاکتورهای دیگری علاوه بر رمز عبور، برای حساب کاربری خود در نظر می‌گیرید و می‌توانید ورود و خروج دیگر کاربران به حساب کاربری خود را کنترل و تایید کنید.

کارت هدیه: ندارد

روش های معامله

خرید و فروش سریع: ندارد

با استفاده از خرید و فروش سریع، بدون درگیر شدن با پیچیدگی‌های معمول دنیای رمزارزها، به گستره‌ی وسیع و متنوعی از کوین‌ها دسترسی یافته و کوین مورد نظر را در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین قیمت خریداری کرده یا به فروش برسانید.

معامله اسپات: ندارد

معامله اسپات (Spot Trading) در بازار ارزهای دیجیتال به خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت فوری و با استفاده از قیمت لحظه‌ای بازار اشاره دارد. در این نوع معامله، دارایی دیجیتال به صورت مستقیم و با استفاده از پول نقد یا ارز دیجیتال دیگر معامله می‌شود و مالکیت دارایی فوراً منتقل می‌گردد. معاملات اسپات معمولاً در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شوند.

معامله تعهدی: ندارد

معامله تعهدی یا مارجین زیر مجموعه باراز مشتقات (Derivatives Trading) در بازار ارزهای دیجیتال به معاملاتی اطلاق می‌شود که در آن‌ها، معامله‌گران به جای خرید و فروش واقعی دارایی‌های دیجیتال، قراردادهایی را معامله می‌کنند که ارزش آن‌ها به قیمت دارایی‌های دیجیتال وابسته است. این نوع معاملات شامل استفاده از اهرم (Leverage) و می‌تواند انواع مختلفی از قراردادها مانند قراردادهای آتی (Futures) و قراردادهای اختیار معامله (Options) را شامل شود.

بات معامله گر: ندارد

بات معامله‌گر در ارز دیجیتال، نرم‌افزار خودکاری است که برای اجرای استراتژی‌های معاملاتی در بازار ارزهای دیجیتال طراحی شده است. این بات‌ها به طور خودکار خرید و فروش ارزهای دیجیتال را بر اساس الگوریتم‌های از پیش تعیین شده انجام می‌دهند. استفاده از بات‌های معامله‌گر به معامله‌گران کمک می‌کند تا از فرصت‌های بازار به صورت 24 ساعته و بدون نیاز به نظارت مداوم استفاده کنند.

کپی ترید: ندارد

کپی ترید (Copy Trading) در ارز دیجیتال یک استراتژی معاملاتی است که به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا به طور خودکار معاملات معامله‌گران حرفه‌ای و با تجربه را کپی کنند. این روش به کاربران کمک می‌کند تا از تخصص و تجربه معامله‌گران موفق بهره‌مند شوند بدون اینکه نیاز به دانش و تحلیل عمیق بازار داشته باشند.

روش های کسب درآمد

دعوت از دوستان: ندارد
استیکینگ: ندارد

استیکینگ (Staking) در ارزهای دیجیتال به فرآیندی گفته می‌شود که در آن کاربران، ارزهای دیجیتال خود را در یک کیف پول قفل می‌کنند تا به تأیید تراکنش‌ها و تأمین امنیت شبکه بلاکچین کمک کنند. در ازای این کمک، کاربران پاداش‌هایی به شکل ارز دیجیتال دریافت می‌کنند. این فرآیند معمولاً در شبکه‌های بلاکچینی که از الگوریتم اجماع اثبات سهام (Proof of Stake یا PoS) استفاده می‌کنند، انجام می‌شود.

استخر مشارکت: ندارد

استخر مشارکت فرآیندی است که در آن ماینرها قدرت پردازشی خود را به اشتراک می‌گذارند تا با هم کار کنند و شانس بیشتری برای استخراج بلوک‌های جدید و دریافت پاداش داشته باشند. این روش بیشتر در بلاکچین‌هایی که از الگوریتم اثبات کار (Proof of Work) استفاده می‌کنند، مانند بیت‌کوین و اتریوم (تا قبل از انتقال به اتریوم ۲.۰)، رایج است.

بازی: ندارد
کلاب: ندارد
ایردراپ رایگان: ندارد
هدیه ثبت نام: ندارد

لیست ارزهای دیجیتال قابل خرید و فروش در این صرافی

این لیست دائما در حال به روزرسانی است.

سایر صرافی های ارز دیجیتال

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این صرافی

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}