آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
پروژه Major ایردراپ ارز داخلی تلگرام، استارز| Stars

🪂 پروژه Major ایردراپ ارز داخلی تلگرام، استارز| Stars 💰

استارز (Stars) یا major نام پروژه‌ جدید تلگرام است. این بات متعلق به خود تلگرام بوده و قرار است پرداخت‌های داخل تلگرام با استفاده از آن انجام شود.
وضعیت بات: فعال
وضعیت توکن: عرضه نشده

در واقع ایردراپ جدید، یک توکن داخلی بوده که بازیکنان می‌توانند از آن به‌عنوان اعتبار خرید محصولات دیجیتال استفاده کنند. کاربران تلگرام می‌توانند این ارز دیجیتال را به ارزهای شبکه TON تبدیل کنند. ربات استارز دارای تیک آبی تلگرام بوده که نشان می‌دهد استارز از جمله ایردراپ‌های رسمی تلگرام است. در ادامه به بررسی ایردراپ بازی استارز (Major) می پردازیم.

ایردراپ استارز (Major)

ایردراپ استارز (Major)

استارز همچنین به صاحبان کانال‌ها اجازه می‌دهد ستاره‌ به دست بیاورند و با استفاده از پلتفرم Fragment آن‌ها را به Toncoin تبدیل کنند. اگر تون‌کوین دارید، می‌توانید ارزهای دیجیتال را از طریق صرافی‌های مختلف معامله کنید و به حساب بانکی خود پول انتقال دهید. از طرف دیگر، صاحبان کانال‌ها می‌توانند از ستاره‌ها برای دریافت تخفیف برای تبلیغات استفاده کنند. در واقع از این طریق می‌توانند کانال‌های خود را تبلیغ کنند.

این بازی جدید تلگرام هنوز مانند سایر ایردراپ‌های تلگرام نیست. ممکن است در آینده تلگرام تصمیم‌های تازه‌ای برای این بازی بگیرد. در حال حاضر در استارز هدف جذب افراد و افزایش دعوت (invite) است. در ازای هر دعوت، ستاره دریافت می‌کنید.

به‌نظر می‌رسد راه‌اندازی استارز می‌تواند به تلگرام کمک کند تا به سمت دنیای Web3 حرکت کند. پس از اینکه نات کوین توانست محبوبیت زیادی به‌دست بیاورد؛ ایردراپ‌های جدید تلگرام بلافاصله مورد توجه قرار می‌گیرد. بنابراین پیش‌بینی می‌شود این ارز نیز مانند ارزهای دیگر تلگرام مورد استقبال قرار بگیرد.

امکانات بازی/ایردراپ :

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

Tasks (وظایف)

در این بخش با انجام کارهای ساده‌ای مانند عضویت در کانال تلگرام، کانال یوتیوب، صفحه X و موارد دیگر، می‌توانید سکه‌های اضافی به عنوان پاداش دریافت کنید.

Daily Reward (پاداش روزانه)

در این بخش روزانه به هر کاربر مقداری توکن یا سکه جایزه داده می‌شود که معمولا میزان آن نیز در هر روز افزایش می‌یابد. برای گرفتن این پاداش‌ها باید حتما روزانه به بازی سر زده و سکه‌های خود را دریافت کنید. اگر حتی یک روز را از دست بدهید، پیشرفت شما از بین می رود و شمارش روزها ریست می شود و باید از ابتدا توکن یا سکه های این بخش را جمع آوری کنید.

جدیدترین اخبار این بازی/ایردراپ

هنوز خبری درج نشده

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}