آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ایردراپ بازی تلگرامی پیکسل تپ PixelTap

ایردراپ بازی تلگرامی پیکسل تپ PixelTap

وضعیت بات: فعال
وضعیت توکن: عرضه نشده

پیکسل تپ (PixelTap) یک بازی مبارزه ربات ها مبتنی بر تلگرام در سبک «Play to Earn» یا «بازی برای کسب درآمد» است که مجموعه پیکسل ورس (Pixelverse) آن را توسعه داده است. پیکسل ورس یک پلتفرم میزبانی از بازی‌های کریپتویی است و ظاهراً قرار است فراتر از بازی پیکسل تپ باشد. آن‌طور که از نامش هم پیداست، می‌تواند در نقش یک متاورس ظاهر شود.

بازی PixelTap بر خلاف بسیاری از بازی‌های تلگرامی، وب‌سایت رسمی، وایت پیپر و نقشه راهی روشنی دارد. حتی توکنومیکس (اقتصاد توکنی) بازی هم مشخص است. ارز دیجیتال پیکسل ورس با نماد PIXFI عرضه می‌شود. قرار است ۲۵ درصد از این مقدار توکن نیز به توزیع جایزه‌های مربوط به بازی‌های پیکسل ورس (از جمله پیکسل تپ) اختصاص داده شود.

پیکسل ورس (Pixelverse)

آخرین اخبار پیکسل ورس:

اکوسیستم پیکسل ورس روی شبکه تون ساخته می‌شود. بازی تلگرامی پیکسل ورس اعلام کرد که اکوسیستم خود را روی شبکه تون (TON) راه‌اندازی می‌کند.

تاریخ خبر 1403/4/8

امکانات بازی/ایردراپ :

Tap To Earn

تپ تو ارن (Tap to Earn) یا T2E به شما اجازه می‌دهد با ضربه زدن روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود و انجام وظایفی ساده، امتیاز یا توکن‌های بازی را کسب کنید. بعضی‌از کاربران به این سبک از بازی‌ها Earn per Tap یا EPT هم می‌گویند. این توکن‌ها می‌توانند برای ارتقای سطح بازی، خرید آیتم‌های درون بازی در قالب NFT یا حتی تبدیل به رمزارزهای واقعی مورد استفاده قرار گیرند.

در بازی پیکسل تپ با ضربه زدن روی سکه وسط صفحه می توانید امتیاز یا سکه بازی را جمع آوری کنید.

آموزش بازی تلگرامی پیکسل تپ PixelTap

Farming

در بخش فارمینگ (Farming) با ضربه زدن روی دکمه Start هر چند ساعت یکبار باید وارد ربات شوید و تعداد مشخصی سکه را جمع آوری کنید.

در بازی پیکسل تپ نیاز نیست حتما روی سکه صفحه اول بزنید. اما برای گرفتن جایزه خود باید هر ۸ ساعت یک بار بازی را چک کرده و روی دکمه CLAIM ضربه بزنید.

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

در بازی PixelTap برای دعوت کردن دوستان خود به بازی، باید از منوی پایین وارد بخش Invite شده و با زدن دکمه INVITE FRIENDS لینک دعوت خود را برای دیگران ارسال کنید. پاداش دعوت هر کاربر به بازی ۲٬۰۰۰ سکه و برای دعوت از کاربران دارای اشتراک پریمیوم تلگرام برابر با ۱۰٬۰۰۰ سکه است. ضمن اینکه ۵ درصد از سکه‌های هر دوست به شما اختصاص داده می‌شود و اگر دوست شما هم شخص دیگری را دعوت کند، سهمی ۱ درصدی از سکه‌های آن دریافت خواهید کرد.

دعوت از دوستان در بازی pixeltap

Tasks (وظایف)

در این بخش با انجام کارهای ساده‌ای مانند عضویت در کانال تلگرام، کانال یوتیوب، صفحه X و موارد دیگر، می‌توانید سکه‌های اضافی به عنوان پاداش دریافت کنید.

در بازی تلگرامی پیکسل تپ برای ورود به بخش وظایف از منوی Rewards روی Tasks ضربه بزنید.

راهنمای بازی ایردراپ پیکسل تپ

Daily Reward (پاداش روزانه)

در این بخش روزانه به هر کاربر مقداری توکن یا سکه جایزه داده می‌شود که معمولا میزان آن نیز در هر روز افزایش می‌یابد. برای گرفتن این پاداش‌ها باید حتما روزانه به بازی سر زده و سکه‌های خود را دریافت کنید. اگر حتی یک روز را از دست بدهید، پیشرفت شما از بین می رود و شمارش روزها ریست می شود و باید از ابتدا توکن یا سکه های این بخش را جمع آوری کنید.

برای دسترسی به پاداش های روزانه از منوی Rewards از بخش Daily Reward روی دکمه Claim ضربه بزنید.

Fight (مبارزه)

Fight یا مبارزه یکی از جذاب‌ترین بخش های این سبک بازی هاست که در آن می‌تواند با سایر بازیکنان وارد رقابت مستقیم شوید.

مبارزه یا Fight، بدنه و قسمت مهم بازی پیکسل تپ است که خود از چند بخش مختلف تشکیل شده. با کلیک روی گزینه Fight شما به صفحه نبرد وارد می‌شوید و بازی به‌شکلی رندوم یا تصادفی فردی را برای مبارزه با شما انتخاب می‌کند. نکته اینجاست که فرد مورد نظر می‌تواند از نظر لول و سطح از شما بالاتر یا پایین‌تر باشد. به همین جهت توصیه می‌کنیم که تا حد ممکن وارد این بخش نشوید و پیش از آن به ارتقای کاراکتر خود بپردازید.

آموزش بخش fight بازی تلگرامی PixelTap

Combo Box/ Daily Combo

Combo Box یا Daily Combo بخشی است که در هر روز با کنار هم قرار دادن چند تصویر یا پیدا کردن کارت های موجود در بازی، مقدار قابل توجهی از سکه یا امتیاز بازی را دریافت می کنید. 

در بازی تلگرامی PixelTap برای ورود به بخش Daily Combo روی Rewards سپس روی دکمه Play ضربه بزنید. با قرار دادن چند تصویر ربات در کنار یکدیگر یک پازل را حل می‌کنید و امتیاز مشخصی را به دست می‌آورید.

جدیدترین اخبار این بازی/ایردراپ

هنوز خبری درج نشده

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}