آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ایردراپ تلگرامی پروژه تپ سواپ Tapswap

ایردراپ تلگرامی پروژه تپ سواپ Tapswap

وضعیت بات: فعال
وضعیت توکن: عرضه شده

بازی TapSwap ( تپ سواپ ) یکی دیگر از پروژه‌هایی است که به‌تازگی توجه زیادی را به خود جلب کرده. این پروژه در بخش امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) در واقع یک کپی از نات کوین محسوب می‌شود که سعی دارد با ایجاد تغییراتی در مکانیزم و ساختار، تجربه مشابهی را برای کاربران خود فراهم کند. طبق اعلام تیم سازنده، هم اکنون تپ سواپ بیش از +50 میلیون کاربر دارد که رقم قابل توجه و چشمگیری است. این پروژه احتمالاً توکن خود را روی شبکه سولانا (Solana) عرضه خواهد کرد که می‌تواند مزیت مهمی برای آن محسوب شود.

توکن Taps توکن بومی شبکه تپ سوآپ با حداکثر مقدار ۱ میلیارد توکن که در تراکنش ها ثبت شده است. این توکن ها قبلا لیست شده اند و در حال حاضر قیمت هر واحد تپ (XTP) معادل ۱.۵۷ NGN است. شرکت کنندگان در ماینینگ یا استخراج Tapswap می‌توانند سکه‌های به‌دست‌آمده خود را به توکن‌های واقعی Tap تبدیل کنند که می‌توانند آن‌ها را بفروشند یا هولد کنند. این پروژه همچنین ۵۰ درصد از توکن‌ها را به اعضای فعال جامعه، ۳۰ درصد را به خزانه برای توسعه پلتفرم و مابقی را به تیم، مشاوران و پشتیبانی نقدینگی اختصاص داده است.

پروژه تپ سواپ Tapswap

امکانات بازی/ایردراپ :

Tap To Earn

تپ تو ارن (Tap to Earn) یا T2E به شما اجازه می‌دهد با ضربه زدن روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود و انجام وظایفی ساده، امتیاز یا توکن‌های بازی را کسب کنید. بعضی‌از کاربران به این سبک از بازی‌ها Earn per Tap یا EPT هم می‌گویند. این توکن‌ها می‌توانند برای ارتقای سطح بازی، خرید آیتم‌های درون بازی در قالب NFT یا حتی تبدیل به رمزارزهای واقعی مورد استفاده قرار گیرند.

Boost (ارتقادهنده)

در بخش Boost به ارتقادهنده‌های بازی هدایت می‌شوید. می‌توانید دفعات تکرار هر کلیک خود را با پرداخت توکن‌های درون بازی بیشتر کنید، میزان انرژی خود را افزایش دهید یا انرژی بیشتر دریافت کنید. همچنین روزانه تعدادی ارتقادهنده های رایگان دریافت کنید.

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

Tasks (وظایف)

در این بخش با انجام کارهای ساده‌ای مانند عضویت در کانال تلگرام، کانال یوتیوب، صفحه X و موارد دیگر، می‌توانید سکه‌های اضافی به عنوان پاداش دریافت کنید.

جدیدترین اخبار این بازی/ایردراپ

هنوز خبری درج نشده

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}