آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
بازی متاورسی تون پلنتز مارس | TON Planets Mars

🪂 بازی متاورسی تون پلنتز مارس | TON Planets Mars 💰

بازی تون پلنتز مارس اولین بازی متاورسی اکونومیک یعنی شبیه‌سازی شده تحت وب در سیاره مریخ، روی بلاکچین تون هست که میتوانید به عنوان یک کارفرما و ناظر، نظارت کامل روی زمین های خود داشته باشید.
وضعیت بات: فعال
وضعیت توکن: عرضه نشده

☀️برای شروع بازی در قدم اول باید کیف پول TON داشته باشید که میتوانید از کیف پول های پیشنهادی تونکیپر یا تونهاب است.

بعد با مراجعه به ربات 🤖 @TONPlanetsBot کیف پول خود را تایید و و به بازی متصل کنید و بازی را آغاز کنید.

👾 تونپلنتز دارای ربات تلگرامی قدرتمند می باشد که میتوانید در آن بخش های مختلف بازی رو کنترل کنید و اطلاع رسانی های لازم رو ازش دریافت کنید.

🏖 بازی تونپلنتز 12 نوع زمین دارد که می‌توانید هم بصورت NFT از مارکت GetGems هم از داخل خود سایت تونپلنتز خریداری کنید که کف قیمت آن اکنون در حوالی 8 تون شروع شده و با توجه به نوع و نادر بودن زمین تا 90 تون و بیشتر متغیر هست.

🤝از دیگر ویژگی‌های جذاب تونپلنتز قابلیت Rent یا همون اجاره هست که می‌توانید قبل از خرید زمین آن را با هزینه بسیار پایین تر از قیمت زمین اجاره کنید و از ماهیت بازی باخبر شده و شروع به کسب درآمد کنید.

🪙محصولات تولید شده از هر زمین با سکه مخصوص بازی به اسم Mcoin مبادله می‌شود و شما می‌توانید محصول مورد نیاز خود را هم با Mcoin بخرید هم بفروشید و در بازار ثانویه بازی تبدیل به TON یا توکن و … کنید.

💵همچنین بازی تون پلنتز دارای توکن اختصاصی خود به نام مارس Mars هست که در بخش‌های مختلف بازی به عنوان کمیسیون و یا پاداش برای افراد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که بزودی در صرافی های غیرمتمرکز شبکه تون قابل خرید و فروش خواهد شد.

بازی تون پلنتز یک بازی بر پایه :
🎮Play 2 Earn (P2E) بازی کن و بدست بیاور
🏃‍♀Move 2 Earn (M2E) حرکت کن و بدست بیاور
🛂Chat 2 Earn (C2E) چت کن و بدست بیاور
بر روی شبکه بلاکچین می باشد.

💸1- درآمد مستقیم از بازی
تفاوت اصلی این بازی با بازی های web3  اقتصاد تعریف شده در این بازی می باشد که بازیکنان قادر هستن که دارایی خود را در بازی داشته باشند و منابعی که در بازی دارند را مبادله و بفروشند.
هر بازیکن در این بازی میتواند منابع – ساختمان – زمین – مارسویید – مجوز ها – توکن مارس و امکوین (سکه داخل بازی) و سایر اقلام ارزشمند در دنیای بازی را بفروشد یا اجاره دهد یا به دیگران منتقل کنند.

🚴‍♂2- حرکت کن و بدست بیار
در بخش Move2Earn (M2E) شما میتوانید از داخل ربات و بخش مربوطه با به اشتراک گذاشتن یک موقعیت زنده Live Location  پیاده روی کنید و کارگر مارسوید با اسم مخصوص Moover دریافت کنید و یا امکوین بدست بیاورید و در بازی استفاده کنید.

🎓3- چت کن و بدست بیار
با مکانیزم C2E شما میتواند با چت کردن در گروه چت فارسی یا روسی سوالات خودتون رو بپرسید جواب سوالات خود را مستقیم از گروه توسعه دهنده یا بازیکنان بگیرید و با این چت کردن از جایزه‌هایی که بازیکنان قدرتمند (نهنگ ها) از قبیل توکن مارس و تون کوین, امکوین و محصولات به اشتراک میگذارند استفاده کنید.

🚦روند بازی به این صورت است که ابتدا برای ورود به بازی نیاز به یک زمین دارید که میتونید اونو بخرید یا اجاره کنید.
هر زمین دارای محصولی است که بوسیله کارگران مریخی به نام مارسویید بدست می‌آید.
شما با بدست آوردن محصول و فروش آن در بازی سکه امکوین بدست میارید و بمرور پنل بازی خودتون رو گسترش میدید.
با پیشرفت شما در بازی در آینده میتونید محصولات مازاد خود را بجای استفاده در بازی مستقیما به تون بفروشید🤩

TON Planets with Mars and its economy

**TOP Planets — Mars**

There are 12 different biomes on the surface of Mars, on each of them you can extract resources corresponding to their ecosystems.

Resources play an important economic role and can be used to create buildings or exchange them for MCoin, TON or MARS between mars owners. Each resource is an important component of the economic system.

The game uses inflationary and deflationary mechanisms to adjust the prices of resources according to supply and demand, and the cost of each resource depends on the rarity of the biome on which it is mined.

By developing your lots, buying and training the Marsoids that work on them, you can get NFT licenses that give you access to more complex buildings. Also, at any stage of development, you get achievements in the form of NFTs, which will give you advantages in the game and which you can sell on the project's marketplace.

امکانات بازی/ایردراپ :

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

جدیدترین اخبار این بازی/ایردراپ

هنوز خبری درج نشده

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}