آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
ایردراپ تلگرامی کیف پول ورتوس Vertus

ایردراپ تلگرامی کیف پول ورتوس Vertus

وضعیت بات: فعال
وضعیت توکن: عرضه شده

Vertus نسل جدید کیف پول TON (نسل بعدی اپلیکیشن غیرمتمرکز) است. حساب کاربری ایجاد کنید و $VERT رایگان استخراج کنید.

🌐 VERT یک ارز دیجیتال جدید است که می‌توان آن را مستقیماً از طریق تلگرام استخراج کرد و از بلاک چین TON برای تراکنش‌های سریع، مقیاس‌پذیر و ایمن استفاده کرد.

💼 ورتوس یک کیف پول نگهدارنده ارائه می دهد که می تواند TON و سایر ارزها را ذخیره کند، امنیت را افزایش داده و تراکنش ها را ساده می کند.

💰 با ترکیب فناوری پیشرفته بلاک چین TON با دسترسی گسترده و سهولت استفاده از تلگرام، ورود به دنیای ارزهای دیجیتال را ساده می کند و آن را کاربرپسند و سازگار با محیط زیست می کند.

📲VERT چیست؟

Vertus یک وب 3 dApp انقلابی است که بر روی بلاک چین TON ساخته شده است و مستقیماً از طریق تلگرام قابل دسترسی است. این ادغام یک تجربه کاربر پسند را تضمین می کند و اجازه می دهد تا به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شوید. با Vertus، هر کاربر تلگرام به طور یکپارچه از یک تجربه کاملاً زنجیره ای لذت می برد.

هسته اصلی این پلتفرم نوآورانه دلار VERT است، یک ارز دیجیتال جدید که برای استخراج آسان و دسترسی گسترده طراحی شده است. این برای ساده کردن ورود شما به بازار ارزهای دیجیتال ایجاد شده است و مسیری ساده برای تعامل با ارز دیجیتال از طریق تلگرام ارائه می دهد.

امکانات بازی/ایردراپ :

Boost (ارتقادهنده)

در بخش Boost به ارتقادهنده‌های بازی هدایت می‌شوید. می‌توانید دفعات تکرار هر کلیک خود را با پرداخت توکن‌های درون بازی بیشتر کنید، میزان انرژی خود را افزایش دهید یا انرژی بیشتر دریافت کنید. همچنین روزانه تعدادی ارتقادهنده های رایگان دریافت کنید.

Farming

در بخش فارمینگ (Farming) با ضربه زدن روی دکمه Start هر چند ساعت یکبار باید وارد ربات شوید و تعداد مشخصی سکه را جمع آوری کنید.

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

Tasks (وظایف)

در این بخش با انجام کارهای ساده‌ای مانند عضویت در کانال تلگرام، کانال یوتیوب، صفحه X و موارد دیگر، می‌توانید سکه‌های اضافی به عنوان پاداش دریافت کنید.

Daily Reward (پاداش روزانه)

در این بخش روزانه به هر کاربر مقداری توکن یا سکه جایزه داده می‌شود که معمولا میزان آن نیز در هر روز افزایش می‌یابد. برای گرفتن این پاداش‌ها باید حتما روزانه به بازی سر زده و سکه‌های خود را دریافت کنید. اگر حتی یک روز را از دست بدهید، پیشرفت شما از بین می رود و شمارش روزها ریست می شود و باید از ابتدا توکن یا سکه های این بخش را جمع آوری کنید.

جدیدترین اخبار این بازی/ایردراپ

توکن Vertus (VERT) به زودی در صرافی MEXC لیست می شود.

تاریخ خبر: 2024/07/07

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}