آل‌این‌وان وب

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
همستر کامبت (Hamster Kombat)

بازی تلگرامی همستر کامبت (Hamster Kombat) + راهنما

وضعیت توکن: عرضه نشده

همستر کامبت (Hamster Kombat) یک پروژه جدید در تلگرام است که در آن شما می توانید رئیس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال شوید و کنترل درآمد خود را در دست بگیرید. می توانید دوستان خود را دعوت کنید، وظایف خود را برای سود بیشتر انجام دهید، صرافی خود را به اوج برسانید و…

بازی تلگرامی همستر کامبت (Hamster Kombat)

راهنمای بازی همستر کامبت (Hamster Kombat)

کار ساده است. شما صرافی را انتخاب می کنید که می خواهید مالک آن شوید، روی صفحه ضربه بزنید و سود جمع آوری کنید.

انتخاب صرافی در بازی همستر کامبت

صرافی اشتباهی را انتخاب کردید؟ مهم نیست، می‌توانید آن را در اینجا تغییر دهید: آیکون Exchange → Choose exchange را انتخاب کنید. در اینجا همچنین می توانید تنظیمات زبان را هم تغییر دهید.

تغییر صرافی در بازی همستر کامبت

ارتقاء، فارم سکه، کسب درآمد

سطح صرافی شما به موجودی فعلی بستگی دارد.

سطح بندی بازی Hamster Kombat
Tap To Earn

تپ تو ارن (Tap to Earn) یا T2E به شما اجازه می‌دهد با ضربه زدن روی صفحه نمایش گوشی هوشمند خود و انجام وظایفی ساده، امتیاز یا توکن‌های بازی را کسب کنید. بعضی‌از کاربران به این سبک از بازی‌ها Earn per Tap یا EPT هم می‌گویند. این توکن‌ها می‌توانند برای ارتقای سطح بازی، خرید آیتم‌های درون بازی در قالب NFT یا حتی تبدیل به رمزارزهای واقعی مورد استفاده قرار گیرند.

روی همستر ضربه بزنید! تمام درآمدهای شما در صفحه اصلی نشان داده می شود.

کسب سکه در بازی همستر کامبت

Boost (ارتقادهنده)

در بخش Boost به ارتقادهنده‌های بازی هدایت می‌شوید. می‌توانید دفعات تکرار هر کلیک خود را با پرداخت توکن‌های درون بازی بیشتر کنید، میزان انرژی خود را افزایش دهید یا انرژی بیشتر دریافت کنید. همچنین روزانه تعدادی ارتقادهنده های رایگان دریافت کنید.

گزینه boost در بازی همستر کامبت

شما می توانید 6 بار در روز انرژی خود را به طور کامل پر کنید و حتی سکه های بیشتری کسب کنید. این رایگان است.

  1. در هر ضربه می توانید بیش از یک سکه کسب کنید. برای این کار به Multitap نیاز دارید که می توان آن را چندین بار ارتقا داد. هزینه آن 2000 برای (1lvl)
  2. می توانید ظرفیت انرژی خود را افزایش دهید. برای این کار به افزایش Energy limit نیاز دارید که می تواند چندین بار نیز ارتقا یابد. هزینه آن 2000 برای (1lvl)

امکانات boost در بازی تلگرامی Hamster Kombat

Mine (استخراج)

از طریق Mine یا استخراج می‌توانید با استفاده از سکه‌های جمع‌آوری‌شده، کارت‌های استخراج را خریداری کنید. این کارت‌ها به شما امکان می‌دهند تا به‌صورت روزانه یا ساعتی و کاملاً خودکار، سکه کسب کنید. کارت‌های استخراج در انواع مختلف با میزان سودآوری و قیمت‌های متفاوت عرضه می‌شوند. شما می‌توانید با ارتقای کارت‌ها، سودآوری آن‌ها را افزایش دهید.

اگر می خواهید صرافی شما درآمد غیرفعال داشته باشد، در قسمت “Mine” کارت خریداری کنید.

کارت های بازی همستر کامبت

با باز کردن هر کارت هزینه و سود اضافی خود را مشاهده می کنید.

کسب درآمد از کارت های بازی همستر کامبت

صرافی شما گزینه “Profit per hour” یا سود در ساعت، را دارد. یعنی می توانید آن را ارتقا دهید تا حتی زمانی که در بازی نیستید برای شما به صورت خودکار سکه جمع آوری کند.

گزینه Profit per hour در بازی همستر کامبت

مهم: درآمد غیرفعال فقط 3 ساعت پس از خروج از بازی کار می کند. سپس استخراج متوقف می شود و شما باید دوباره وارد بازی شوید.

کسب درآمد خودکار از بازی همستر کامبت

Invite Friends (دعوت دوستان)

یکی از راه‌های دریافت توکن بیشتر است دعوت دوستان است. برای این کار کافی است، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. به ازای دعوت هر نفر مقداری توکن یا امتیاز دریافت می کنید و با دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم توکن یا امتیاز بیشتری دریافت می کنید. معمولا با رشد سطح کاربران دعوت‌ شده توسط شما نیز مقداری پاداش اضافه دریافت خواهید کرد.

می توانید لینک دعوت خود را در قسمت “Friends” دریافت کنید. هنگامی که دوست شما با لینک شما عضو بازی می شود، این مورد در پایین لیست دوستان شما نمایش داده می شود. به عنوان شرکت کنندگان برنامه ارجاع، هر دوی شما 2000 سکه (حساب استاندارد) یا 25000 سکه در صورت داشتن Telegram Premium دریافت خواهید کرد.

زیرمجموعه گیری در بازی همستر کامبت

همچنین، هنگامی که دوست شما به یک سطح خاص می رسد، پاداش های اضافی دریافت می کنید! روی “More bonuses” کلیک کنید تا جزییات بیشتر آن را ببینید.

پاداش دعوت از دوستان در بازی همستر کامبت

Tasks (وظایف)

در این بخش با انجام کارهای ساده‌ای مانند عضویت در کانال تلگرام، کانال یوتیوب، صفحه X و موارد دیگر، می‌توانید سکه‌های اضافی به عنوان پاداش دریافت کنید.

برای این منظور به بخش “Earn” مراجعه کنید.

منوی Earn در بازی همستر کامبت

Daily Reward (پاداش روزانه)

در این بخش روزانه به هر کاربر مقداری توکن یا سکه جایزه داده می‌شود که معمولا میزان آن نیز در هر روز افزایش می‌یابد. برای گرفتن این پاداش‌ها باید حتما روزانه به بازی سر زده و سکه‌های خود را دریافت کنید. اگر حتی یک روز را از دست بدهید، پیشرفت شما از بین می رود و شمارش روزها ریست می شود و باید از ابتدا توکن یا سکه های این بخش را جمع آوری کنید.

در بازی همستر کامبت هر روز سکه های اضافی تضمین شده را از بخش “Earn” سپس “Daily Reward” می توانید به دست آورید. حتما هر روز سکه های این بخش را دریافت کنید تا برای روز بعد سکه های بیشتری کسب کنید. در دهمین روز 5،000،000 سکه دریافت می کنید و این روال هر 10 روز یکبار ادامه دارد.

بخش Daily Reward یا پاداش روزانه در بازی همستر کامبت

سایر سایت های کسب درآمد

نظرات و امتیازهای کاربران درباره این سایت

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}